Byznys Lidé

Jaromír Heřmanský

Ředitel B2B pro značky Peugeot, Citroën a DS, P Automobil Import s.r.o.

B2B Director of Peugeot, Citroën and DS, P Automobil Import

Jak dlouho působí vaše firma na trhu?

Značky Peugeot a Citroën jsou na českém trhu zastoupeny už přes 20 let. Do roku 2014 fungovaly nezávisle na sobě, pak došlo ve většině oblastí našich aktivit k synergiím, tedy i v B2B oddělení, kde nyní v rámci oficiálního importéra Emil Frey nabízíme značky Peugeot, Citroën a DS, a to tzv. „pod jednou střechou“.

Jaké jsou vyhlídky pro blízkou budoucnost?

Konec letošního roku bude zásadní pro nás i naše klíčové klienty. Uvedeme nové vlajkové lodě – Peugeot 508 a Citroën C5 Aircross. V dohledné době také odpovíme na zvyšující se poptávku firem po hybridních pohonech a představíme vysoce efektivní benzinový plug-in hybrid.

Jaká je filozofie vašeho podnikání?

Klient je vždy na prvním místě. Možná to zní jako klišé, ale skutečně je to základ. Jen tak zákazníka připoutáme ke značce a udržíme si ho. Ostatně profesionální vztahy s klienty jsou klíčem k úspěchu v každém oboru podnikání, nejen v tom našem.

Vaše tajemství úspěchu?

Nejdůležitější je poskládat tým lidí v efektivní celek. Každý člen této skupiny má definované kompetence a přiměřenou volnost, dohromady dokážou spolupracovat a přinášet kýžené výsledky.