Byznys Lidé Moda Svět

19. narozeniny slaví Cosmopolitan Executive Helas Ladies Club

Pozvání do role hlavního hosta narozeninového klubového setkání přijal přední český hudební skladatel a klavírista Petr Malásek. V rámci příjemného rozhovoru nám prozradil mimo jiné to, jak se mu spolupracovalo a spolupracuje s výjimečnými dámami české hudební scény – Hanou Hegerovou, Martou Kubišovou a Lucií Bílou.

Na oslavě 19. narozenin byla představena také nová mandala z dílny Petry Němečkové, která bude klub provázet po celý tento rok. „Mandala se nese zcela v duchu motta dámského klubu pro letošní rok, jímž je ,odvaha‘. Ta se v letošní mandale projevila symbolikou motýla, který představuje transformaci člověka. Jeho životní cesta je paralelou našeho vývoje. Motýl musí také mnohé překonat, aby se z housenky stal tvorem s tak nádhernými křídly, a k tomu je potřeba nemalé odvahy,“ popsala mandalu Petra Němečková.

Životní pojištění je jednou z věcí, na kterou by měl myslet každý z nás. Zvláště v momentě, kdy na jeho příjmech závisí někdo další. Situace u nás, jak prozradila Šárka Dolanská, krajská ředitelka Prahа II České pojišťovny, je však bohužel jiná.

Společnost Oxalis, jež v Česku mimo jiné provozuje stejnojmennou síť prodejen kvalitních čajů a kávy, slaví letos 25 let na trhu. O tom, jak celý koncept vznikal, ale také jak se firmě daří na poli exportu, promluvil její majitel Petr Zelík.

Benefity pro zaměstnance jsou tématem pro celou řadu firem. Jednu z možností, jak svým zaměstnancům zprostředkovat sportovní a relaxační aktivity, představila Ivana Mrkvičková, events coordinator společnosti MultiSport Benefit.

Co by to bylo za oslavu bez dortu. Stejně jako loni, tak i ten k 19. narozeninám byl dílem Cukrárny U Knoflíčků. Hlavním motivem byla již zmiňovaná speciální mandala Petry Němečkové.

Součástí setkání byl také dobročinný bazar a tombola, jejichž výtěžek putoval na podporu fenky bílého švýcarského ovčáka Massey Star Helas ze záchranné a chovatelské stanice Ranč Montara, kterou dámský klub adoptoval. S jejími úspěchy nás seznámila Dagmar Žáková.

Magazín STATUSS již tradičně byl mediálním partnerem akce.

Kde se setkává šmrnc první republiky se světem moderních technologií a energických ženských osobností? Dámský klub Cosmopolitan Executive Helas Ladies Club již 19 let podporuje, inspiruje a sdružuje ženy s aktivním přístupem k životu. Klubová setkání přinášejí vždy odbornou a společenskou část, tudíž spojují zábavu i rozvoj – a to vše v tom nejpříjemnějším, vstřícném a inspirujícím prostředí. S členkami se potkávají známé osobnosti českého společenského života i odborníci ze všech myslitelných oborů, které mohou zajímat všestrannou a aktivní ženu, ať už její věk začíná dvojkou, nebo osmičkou. Dámský klub uspořádal již stovky společenských večerů, komorních setkání a odborných prezentací, na nichž ženy získávají mnoho nových osobních a obchodních kontaktů, ale také nová blízká přátelství.